English
Sea Breeze sadece bir tatil mekanından çok daha fazlası - ziyaretçilerine mükemmel bir deneyim sunuyor.
 
 
Anasayfa Konaklama Otel Olanaklarımız Rezervasyon Düğün Hakkımızda Konum Foto Galeri Bize Ulaşın
Restoran & Bar Eğlencelerimiz Breeze Güzellik Bölge Hakkında Aktiviteler Hava Durumu Döviz Kurları Müşteri Yorumları Şartlar & Koşullar
HAKKIMIZDA
 
Bir aile şirketi olan bu etkileyici tesisimiz kırsal bölgelerle çevrili olup Hisarönü ve Ovacık tatil köylerinde huzur dolu bir ortamda yer almaktadır. Tarihi Fethiye ilçesine ve Ölüdeniz Mavi Gölüne çok yakın olan Sea Breeze Otel, Türkiye’de geçireceğiniz harika bir tatil için size hizmet sunmaktadır.

SEA BREEZE OTEL & APARTMENTS  şirketi bir aile şirketi olup, bu şık tatil bölgesinde yıllar içerisinde artan talepler üzerine 1998 yılında kurulmuştur. İlk kurulduğunda sadece bir blok apartman dairesine sahip olan otelimizde an itibariyle dört blok ve iki yüzme havuzu bulunmaktadır.

Otelimiz çiftlere ek olarak ailelere de hitap etmekte olup her zaman için en iyi hizmeti sağlama gayreti göstermektedir. Misafirlerimiz bizi gururlandıracak bir şekilde yıldan yıla artan oranda tatillerini bizimle geçirmektedirler.

Ayrıca, aile şirketimiz olan Ezmen Turizm seyahat acentesi turizm bakanlığı (Sertifika No: 4777) havaalanı transferleri, kısa gezinti turları, gezilerine katılma olanağı sunmaktadır.

 

 

  Tel: + 90 252 616 7714   My status