English
Sea Breeze sadece bir tatil mekanından çok daha fazlası - ziyaretçilerine mükemmel bir deneyim sunuyor.
 
 
Anasayfa Konaklama Otel Olanaklarımız Rezervasyon Düğün Hakkımızda Konum Foto Galeri Bize Ulaşın
Restoran & Bar Eğlencelerimiz Breeze Güzellik Bölge Hakkında Aktiviteler Hava Durumu Döviz Kurları Müşteri Yorumları Şartlar & Koşullar
KONAKLAMA  
 
Sea Breeze Otel ve Dairelerimizde misafirlerimizin tatilleri ile ilgili olarak ciddi anlamda tüm yönleri göz önünde bulundurmaktayız. Dolayısı ile, otelimize ulaştığınız andan itibaren yapacağınız tek şey dinlenmek ve sakin bir zaman geçirmek. Buradan yola çıkarak bekârlar, çiftler ve geniş aileler için oldukça kapsamlı bir şekilde süit odalarımızı tasarladık ve misafirlerimizin rahatlığı için en iyi mobilyalar ile odalarımızı donattık.
 
  Lüks Otel Odalarımız  
Sea Breeze Otelde, misafirlerimizle iyi bir şekilde ilgilendiğimiz ve yeni lüks odalarımıza sahip olduğumuz için kendimizle gurur duymaktayız. Bu odalardaki her şey profesyonelce tasarlanmış olup, kullanılan tüm ürünler en yüksek standartları temsil etmektedir. Bu tasarımlar sırasında aklımızdaki tek şey lüks bir dizayn ve misafirlerimizin konforuydu. Bu odalarımızın dizaynını yaparken hiç bir detayı göz ardı etmedik. Sizler de bu lüks odalarımızı gördüğünüzde, eminiz ki sizlerde bizim gibi düşüneceksiniz.
Detay  
 
  Balayı Odalarımız  

Sea Breeze, yeni evlenen romantik çiftler için mükemmel olan 25m2 genişliğinde iki adet süit odayı hizmete açmıştır. Harika bir şekilde dekore edilmiş, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bu süitler gayet geniş olup, her ikisinde de tül perde, sayvanlı karyola, jakuzi ve muson banyo bulunmaktadır.  Özel balkonlarda Akdeniz’in o muhteşem gün batımında bir kadeh şampanyanın tadını çıkarmak için daha ne bekliyorsunuz? Sizleri bekliyoruz.

Detay  
 
  Lüks Süit Odalarımız  
Çocuklarınız ile birlikte sakin bir otel deneyimi yaşamak istiyorsanız, bu lüks süitlerimiz sizler için idealdir. Odalarda bulunan her şey iç tasarımcımız tarafından sadece ve sadece misafirlerimizin rahatlığı düşünülerek tasarlanmış olup yine bu odalarımızın tasarımında da hiçbir ayrıntı gözden kaçmamıştır. Tabi ki, bu lüks süit odalarımızın keyfini çıkarmak için çocuklarınız ile gelmek zorunda değilsiniz.
Detay  
 
  Lüks Dairelerimiz  
Sea Breeze Otelde aileler, çiftler için çok çeşitli ve rahat bir şekilde zaman geçirebileceğiniz möbleli odalarımız mevcuttur. Yiyeceklerinizi kendinizin hazırlayabileceği 19 dairemiz 5 farklı tarzda tasarlanmıştır. 7 dairemiz bir yatak odalı, diğer 7 dairemiz iki yatak odalı, 2 dairemiz iki katlı iki yatak odalı ve 2 banyolu, diğer 2 dairemiz iki katlı üç yatak odalı ve son dairemiz iki katlı dört yatak odalı iki banyoludur. Buda göstermektedir ki bu lüks Dairelerimizde herkes için bir şeyler mevcuttur.
Detay  
 
  Tatil Villalarımız  
Sea Breeze Otel, Hisarönü ve Ovacık mevkilerinde bulunan ve çiftlere, ailelere ve daha geniş gruplara ayrıcalıklı bir tatil fırsatı sunan yüksek kalitede özel villalara sahiptir. Tüm villalarımız muhteşem dağlar ve çam ormanlarının yarattığı harika manzaralardan istifade edilerek sizin rahatlığınız için tasarlanmıştır. Aynı zamanda villalarımız bu bölgede ziyaret edilmeye değer tüm yerlere de rahatlıkla gidebileceğiniz bir yerde bulunmaktadır.
Detay  
 
  Sundial Apartları  
Konaklamalarımız, dağ yamacında bulunan rüstik taş evlerde sağlanmaktadır.
Yerel taş ile inşa edilmiş evler, rüstik ahşap mobilyalar ile özenle donatılmış olup 2 yatak odası, 1 banyo, 1 oturma odasından oluşmaktadır. Evlerimizde çay kahve yapma olanakları, kasa, telefon ve buzdolabı bulunmaktadır “( kutlama şampanyanızı serin tutacak olan mini buzdolabı!)
Detay  
 

 

  Tel: + 90 252 616 7714   My status